Nasze Miasto

rozwoj-miasta

gratulacje

sferia

wifi

 

Logowanie

Stawiają rampę

Już wkrótce skarżyscy miłośnicy jazdy na rolkach (i nie tylko) będą mogli sprawdzić swoje umiejętności na nowym urządzeniu. Dzisiaj rozpoczęto montaż rampy przy powstającym kompleksie boisk Orlik 2012.

Od kilku lat  młodzi ludzie zabiegali o budowę skateparku na terenie naszego miasta. Marzeniem każdego rolkarza jest ogrodzony, kryty skatepark, w pełni wyposażony i bezpieczny...

Taka inwestycja uwzględniona jest w Wieloletnim Planie Inwestycyjnym miasta, ale realizacja zaplanowana jest dopiero na lata 2010-2011.

W ubiegłym roku Prezydent Roman Wojcieszek podczas spotkania ze skaterami zadeklarował, że być może uda się zrealizować inwestycję wcześniej, ale tylko jeśli znajdą się wolne środki.  Zaoferował jednocześnie doraźną pomoc ze strony miasta i poprosił o przedstawienie pomysłu co na chwilę obecną - przy ograniczonych możliwościach budżetowych - można zrobić by choć trochę poprawić sytuację skarżyskich miłośników rolek i desek.

Odpowiedź brzmiała - "zbudujcie rampę".

Miasto wychodząc naprzeciw oczekiwaniom zdecydowało się zlecić  wykonanie takiej rampy przy powstającym w ramach programu Orlik 2012 kompleksie boisk sportowych przy ul. Sienkiewicza.

Jesteśmy coraz bliżej finału tej sprawy - dzisiaj rozpoczęło się montowanie urządzenia.bip
 

um

um

mbti um

 

Materiały Video

Przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu.

Upowszechnienie dostępu do internetu.