Nasze Miasto

rozwoj-miasta

gratulacje

sferia

wifi

 

Logowanie

Olimpiada Młodzieży w Skarżysku

olimpiada mlodziezy 2 [lid].jpgW dniach 28. kwietnia - 03 maja 2009 roku na terenie Miejskiej Hali Sportowej oraz w Zespole Szkół Publicznych  Nr 1 odbędą zawody finałowe  w piłce siatkowej mężczyzn organizowane w ramach Ogólnopolskich Olimpiad Młodzieży "Świętokrzyskie 2009".



W zawodach weźmie udział 8 reprezentacji wojewódzkich zakwalifikowanych podczas turnieju    eliminacyjnego podzielonych na dwie grupy.
    Wszystkie mecze są rozgrywane do trzech wygranych setów wg. Punktacji
            - zwycięstwo – 2 punkty
            - porażka – 1 punkt
           - przegrana walkowerem – 0 punktów
    O kolejności w grupach decydują:
            1. zdobyte punkty
            2. stosunek setów
            3. stosunek małych punktów
            4. wynik bezpośredniego meczu
Podział na grupy nastąpi wg. klucza  w oparciu o miejsca zajęte podczas turnieju eliminacyjnego w poszczególnych grupach (A, B, C i D).


Program minutowy Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Sportach Halowych  -
Świętokrzyskie 2009

28.04. 2009r.

19.00   -  Przyjazd ekip – zakwaterowanie Hotel „Paradiso” ul. Harcerska 12 , Suchedniów
20.00    - Odprawa techniczna – Hotel „Paradiso”


Hala Sportowa MCSiR, ul. Sienkiewicza 34,


29.04.2009r.

10.00    pierwszy mecz grupy   A       1 -  4
12.00    drugi mecz grupy        A       2 – 3
15.00    Uroczyste otwarcie zawodów
16.30    pierwszy mecz grupy   B       1 – 4
18.30    drugi mecz grupy        B       2 – 3

30.04.2009r.

10.00    pierwszy mecz grupy     A       4 – 3
12.00    drugi mecz grupy          A       1 – 2
15.30    pierwszy mecz grupy     B       4 – 3
17.30     drugi mecz grupy         B       1 – 2


1.05.2009r.

10.00    pierwszy mecz grupy     A       2 - 4
12.00    drugi mecz grupy          A       3 - 1
15.30    pierwszy mecz grupy     B       2 - 4
17.30    drugi mecz grupy          B       3 – 1

2.05.2009r.

10.00   III  miejsce gr.   A   z   IV  miejscem gr.  B
12.00   III  miejsce gr.   B   z   IV  miejscem  gr. A
15.00     I  miejsce gr.   B   z    II miejscem  gr.  A
17.00     I  miejsce gr.   A   z    II  miejscem gr.  B

3.05.2009r.

9.30      mecz o miejsce     V   -  hala sportowa
10.30     mecz o miejsce  VII   -  ZSP nr 1
11.30     mecz o miejsce   III   -  hala sportowa
13.30       mecz o miejsce   I   -   hala sportowa


Ok. godziny  15.00  -  15.30   zakończenie zawodów – dekoracje.

Wstęp na zawody dla publiczności będzie bezpłatny.

Dodatkowe atrakcje:
Podczas zawodów w miejscach rozgrywek dyżur będzie pełnić służba medyczna. 
Organizator zapewnia bezpłatnie zwiedzanie eksponatów w Muzeum im. Orła Białego,    korzystanie z basenu, sauny, wyjścia do kina ( harmonogram korzystania z w/w  atrakcji, po przeprowadzeniu ustaleń podczas eliminacji w dn. 17-19. 04. 2009r.).

Wszystkich entuzjastów piłki siatkowej serdecznie zapraszamy.

olimpiada mlodziezy 3 [640 x 457].jpg

bip
 

um

um

mbti um

 

Materiały Video

Przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu.

Upowszechnienie dostępu do internetu.