Nasze Miasto

„Wspieraj lokalnie” to projekt przygotowany przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych przy współpracy PITax.pl Program PIT.

rozwoj-miasta

gratulacje

sferia

wifi

 

Logowanie

Konferencja branży metalowo-maszynowej

W imieniu Urzędu Marszałkowskiego Województwa Świętokrzyskiego zapraszamy do udziału w II Konferencji branży metalowo-maszynowej, która odbędzie się 21 lutego 2020 r. o godz. 10.00 w Hotelu Red, ul. Kuźnia 75 w Ostrowcu Świętokrzyskim.
 
Celem wydarzenia jest nawiązanie nowych kontaktów handlowych z kontrahentami zagranicznymi, intensyfikacja istniejącej współpracy oraz promocja potencjału branży metalowo-odlewniczej na rynkach zagranicznych.
 
Konferencja będzie podsumowaniem misji gospodarczej zagranicznych przedsiębiorców z branży metalowo-maszynowej, którzy będą przebywać w regionie w dniach 19 – 22 lutego z takich krajów jak Rosja, Białoruś, Rumunia, Ukraina, Zjednoczone Emiraty Arabskie. Istnieje możliwość organizacji spotkań B2B.
 
Ze względów organizacyjnych zgłoszenia przyjmowane są do 18.02.2020 r. Osobami do kontaktu z ramienia Urzędu Marszałkowskiego Województwa Świętokrzyskiego są:
- Karina Kępa, mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.; tel. 41 365 81 82
- Tomasz Gałucha, mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.; tel. 41 365 81 81

bip
 

um

um

mbti um

 

Materiały Video

Przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu.

Upowszechnienie dostępu do internetu.