Nasze Miasto

„Wspieraj lokalnie” to projekt przygotowany przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych przy współpracy PITax.pl Program PIT.

rozwoj-miasta

gratulacje

sferia

wifi

 

Logowanie

Feryjna nauka jazdy na łyżwach zakończona

W pierwszym tygodniu ferii zimowych Miejskie Centrum Sportu i Rekreacji w Skarżysku-Kamiennej zorganizowało dla dzieci feryjną nauka jazdy na łyżwach. Z tej ofert skorzystało 30 osób. Chętnych było znacznie więcej, jednak ze względów bezpieczeństwa liczba miejsc była ograniczona.

 

 
 

 

 

Zajęcia odbywały się na lodowisku miejskim im. M. Filipowskiego, w godz. 8.00 i 9.15.
 
Zajęcia prowadzone były przez Michała Fiereńczuka, który posiada doskonały warsztat jazdy na łyżwach, na co dzień jest bramkarzem hokejowej drużyny Piraci Skarżysko.
 
Podczas nauki dzieci mogły czynnie spędzać czas, bawiąc się i ucząc, dzięki czemu powiększyły swój warsztat podstawowych umiejętności jazdy na łyżwach. Zajęcia cieszyły się dużym zainteresowaniem, a co najważniejsze dzieci były bardzo zadowolone.
 
Na zakończenie zajęć każdy z uczestników otrzymał pamiątkowy dyplom z rąk Janusza Sztompke, dyrektora MCSiR i Artura Mazurkiewicza, menadżera sportu.
 
Zajęcia z nauki jazdy to nie jedyne atrakcje, jakie przygotowało Miejskie Centrum Sportu i Rekreacji, na krytej pływali trwa feryjna nauka pływania, w hali sportowej odbywają się Ferie z Siatkówką i Ferie z Piłką Nożną.
 
Źródło: MCSiR w Skarżysku-Kamiennej

bip
 

um

um

mbti um

 

Materiały Video

Przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu.

Upowszechnienie dostępu do internetu.