Nasze Miasto

„Wspieraj lokalnie” to projekt przygotowany przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych przy współpracy PITax.pl Program PIT.

rozwoj-miasta

gratulacje

sferia

wifi

 

Logowanie

Karate, narty, aquapark i dyskoteka – trwa Zimowa Akademia Karate

W poniedziałek, 27 stycznia rozpoczęła się Zimowa Akademia Karate – cykliczna impreza dla dzieci i młodzieży, łącząca zajęcia sportowe i dobrą zabawę. Po raz kolejny wydarzenie odbywa się przy wsparciu finansowym ze strony Urzędu Miasta.

 

 

 

 
 
 
Akademię Karate – zarówno zimową, jak i letnią edycję – organizuje sensei Zbigniew Zaborski prowadzący Skarżyski Klubu Sportów Walki „Kyokushin – Karate”. W tegoroczne ferie odbywa się już XXI edycja wydarzenia.
 
Inauguracja Zimowej Akademii Karate odbywała się w Zespole Szkół Technicznych. Władze miasta reprezentował sekretarz miasta, Bernard Antos. Obecni byli również: Tadeusz Bałchanowski - członek Zarządu Powiatu, Janusz Maciejewski – gospodarz obiektu, dyrektor Zespół Szkół Technicznych, a także rodzice uczestników Zimowej Akademii Karate. Zbigniew Zaborski zaborski podziękował za pomoc finansową, otrzymywaną na organizację Akademii z budżetu miasta oraz za złożoną przez prezydenta miasta, Konrada Kröniga deklarację dalszego wsparcia tej inicjatywy.
 
Spotkanie inauguracyjne było jednocześnie okazją do wręczenia certyfikatów podopiecznym SKSW „Kyokushin – Karate”, którzy w grudniu zdawali egzamin na wyższe stopnie kyu.
 
W rozpoczętej właśnie Zimowej Akademii Karate uczestniczy ponad 70 osób – część z nich to osoby ćwiczące w SKSW, niektórzy ze sportami walki stykają się po raz pierwszy. Zbigniew Zaborski zapowiedział, że najbliższe dni upłyną na licznych atrakcjach: oprócz zajęć sportowych, zaplanowano też wycieczki (m.in. do aquaparku, do parku trampolin, do kina, na narty) i niespodzianki, a na zakończenie – tradycyjną już dyskotekę.

bip
 

um

um

mbti um

 

Materiały Video

Przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu.

Upowszechnienie dostępu do internetu.