Nasze Miasto

„Wspieraj lokalnie” to projekt przygotowany przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych przy współpracy PITax.pl Program PIT.

rozwoj-miasta

gratulacje

sferia

wifi

 

Logowanie

Kręgle – to jedna z propozycji na ferie

Rozpoczęły się „Ferie na Kręgielni” - to jedna z wielu propozycji, przygotowanych dla dzieci i młodzieży na czas zimowej przerwy od szkoły. Z kręgielni oraz bilarda można korzystać za darmo – za okazaniem legitymacji szkolnej.

 

 

 

 

 

 

„Ferie na Kręgielni” to propozycja przygotowana wspólnie przez Miejskie Centrum Kultury i Kombinat Formy. Akcję oficjalnie otworzyli dzisiaj: prezydent Skarżyska-Kamiennej, Konrad Krönig oraz dyrektor Miejskiego Centrum Kultury, Katarzyna Michnowska-Małek. Życzyli najmłodszym dobrej zabawy.
 
- Zachęcam was do udziału również w innych wydarzeniach, zaplanowanych na okres ferii przez miejskie jednostki. Jestem przekonany, że dzięki naszym propozycjom nikt nie będzie się w te ferie nudził – zwrócił się do uczestników prezydent miasta.
 
Kręgielnia dostępna będzie dla dzieci i młodzieży (od 3 do 19 roku życia) w okresie ferii od poniedziałku do piątku, od godziny 14.00 do 20.00. Dzieci do lat 12 powinny przebywać pod opieką dorosłego opiekuna.
 
Z kalendarzem wszystkich wydarzeń na ferie 2020 w mieście można zapoznać się TUTAJ.

bip
 

um

um

mbti um

 

Materiały Video

Przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu.

Upowszechnienie dostępu do internetu.