Nasze Miasto

„Wspieraj lokalnie” to projekt przygotowany przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych przy współpracy PITax.pl Program PIT.

rozwoj-miasta

gratulacje

sferia

wifi

 

Logowanie

Konferencja dla rodziców dzieci z autyzmem i trudnościami w zachowaniu

15 i 16 lutego w Skarżysku odbędzie się konferencja dotycząca autyzmu i terapii behawioralnej. W czasie spotkania superwizorzy i terapeuci behawioralni PLTB oraz rodzice dzieci korzystających z terapii opowiedzą m.in. o sposobach pracy z trudnymi zachowaniami, integracji dziecka z problemami, wczesnej interwencji behawioralnej i terapii trudności w żywieniu u dzieci z autyzmem. Patronat honorowy nad konferencją objął prezydent Skarżyska-Kamiennej, Konrad Krönig.
 
Konferencja odbędzie się 15 i 16 lutego w auli Zespołu Szkół Transportowo-Mechatronicznych przy ul. Legionów 119 w Skarżysku.
 
Wśród referentów znajdą się m.in.: Nela Grzegorczyk-Dłuciak, Beata Ignaczewska, Ewa Kuliga,
Katarzyna Hamerlak, Katarzyna Bąbik, Magdalena Kaźmierczak. Gościem specjalnym będzie Olga Ptak, autorka książki „KTO UKRADŁ JUTRO”.
 
Organizatorzy zapraszają rodziców dzieci z trudnościami w rozwoju i zachowaniu (wstęp bezpłatny), a także specjalistów, lekarzy, nauczycieli nie będących rodzicami dzieci niepełnosprawnych (wstęp płatny).
 
Zapisy mailowe na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
Szczegółowe informacje na stronie Polskiego Stowarzyszenia Terapii Behawioralnej - TUTAJ.

bip
 

um

um

mbti um

 

Materiały Video

Przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu.

Upowszechnienie dostępu do internetu.