Nasze Miasto

„Wspieraj lokalnie” to projekt przygotowany przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych przy współpracy PITax.pl Program PIT.

rozwoj-miasta

gratulacje

sferia

wifi

 

Logowanie

Urząd Miasta włącza się w WOŚP

Urząd Miasta włącza się w tegoroczny finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Prezydent miasta przekazał przedmioty na aukcję, od dzisiaj do piątku w Urzędzie Miasta dostępna jest także puszka WOŚP, do której można wrzucać datki.

 

 

 

 

 

 

28. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się w najbliższą niedzielę, 12 stycznia. W Skarżysku tradycyjnie tego dnia odbędzie się impreza w Miejskim Centrum Kultury. Zapraszamy na koncerty oraz do udziału w aukcjach.
 
Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy po raz kolejny wspiera prezydent Skarżyska-Kamiennej, Konrad Krönig. W niedzielę w trakcie finału w MCK będzie można w ramach aukcji nabyć przedmioty przekazane przez prezydenta, a są to:
- kalendarz na 2020 rok z wyjątkowymi fotografiami autorstwa pana Edwarda Krokowskiego, które przedstawiają Skarżysko-Kamienną z lat 1960-1980 (jest to egzemplarz nr 1 z limitowanej edycji z podpisem autora fotografii);
- srebrną monetę kolekcjonerską NBP „100-lecie polskiego lotnictwa wojskowego", którą prezydent Skarżyska otrzymał z rąk przedstawiciela NBP w trakcie uroczystej gali z okazji 50-lecia Muzeum im. Orła Białego w Skarżysku-Kamiennej.
 
- Serdecznie zachęcam Państwa do udziału w aukcji i wspierania WOŚP. Jestem przekonany, że mieszkańcy naszego miasta po raz kolejny poprzez swoją hojność wyrażą poparcie dla idei WOŚP i wdzięczność za dotychczasowe efekty – mówi prezydent Konrad Krönig.
 
Urząd Miasta włącza się w Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy także wspomagając zbiórkę – datki na rzecz WOŚP można wrzucać do puszki, która dostępna jest w Biurze Obsługi Interesanta na parterze Urzędu Miasta. Zebrana kwota zasili konto WOŚP.
 
Tegoroczny, 28. Finał WOŚP organizowany jest dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostycznych i leczniczych w dziecięcej medycynie zabiegowej.
 
 
KONCERT - 28 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy
Miejskie Centrum Kultury, startujemy o godz. 15.30
 
Zespół młodzieżowy „SEVERAL”
Zespół taneczny Butterfly
Zespół młodzieżowy „THE BUSKERS”
Soliści:
Urszula Cywińska,
Martyna Pawłowska,
Julia Sokołowska,
Oliwia Kasińska,
Julia Wiśnios
Teatr Tańca Art DANCE
„PERŁY z LAMUSA”
Zespół taneczny „THE 50 FIVE”
Zespół „OLD MARINNERS”
AUKCJA – licytacja gadżetów z WOŚP i rzeczy przekazanych przez LUDZI DOBREJ WOLI
Bufet, stoiska, atrakcje dla dzieci i nie tylko
ŚWIATEŁKO DO NIEBA - godz. 20.00
ZAPRASZAMY!

bip
 

um

um

mbti um

 

Materiały Video

Przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu.

Upowszechnienie dostępu do internetu.