Nasze Miasto

„Wspieraj lokalnie” to projekt przygotowany przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych przy współpracy PITax.pl Program PIT.

rozwoj-miasta

gratulacje

sferia

wifi

 

Logowanie

Celsium odbiera od mieszkańców żywe choinki

Jeśli kupiłeś żywą choinkę i nie wiesz, co z nią zrobić po świętach? Celsium odbierze ją za darmo, a następnie przetworzy na ekologiczną energię cieplną. Zgłoszenia przyjmowane będą do 10 stycznia. Akcję patronatem objął prezydent Skarżyska-Kamiennej, Konrad Krönig.
 
Czy wiesz, że choinka w świetle prawa jest odpadem komunalnym, który powinien być odpowiednio zebrany i zutylizowany? Jeśli kupiłeś żywą choinkę i nie wiesz, co z nią zrobić po Świętach - nie martw się, Celsium - zielona energia pomoże! Celsium proponuje wszystkim mieszkańcom Skarżyska Kamiennej darmowy odbiór choinek.
 
Zebrane drzewka zostaną spalone w kotłach biomasowych i zamienione na ekologiczną energię wykorzystaną do ogrzewania domów mieszkańców. Dzięki recyklingowi poświątecznych drzewek zmniejszy się produkcja dwutlenku węgla w mieście, a świąteczna EKO energia wróci prosto do Ciebie!
 
Jak zgłosić się do akcji?
To proste! Wejdź na Facebooka Celsium, kliknij „Lubię to”, a w wiadomości prywatnej zostaw informację, kiedy chciałbyś oddać choinkę i skąd Celsium ja ją odebrać. Po zebraniu zgłoszeń organizatorzy akcji opracują harmonogram odbiorów i poinformują każdego indywidualnie.
 
Zgłoszenia przyjmowane będą do 10 stycznia.
 
Szczegóły na www.celsium.pl

bip
 

um

um

mbti um

 

Materiały Video

Przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu.

Upowszechnienie dostępu do internetu.