Nasze Miasto

„Wspieraj lokalnie” to projekt przygotowany przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych przy współpracy PITax.pl Program PIT.

rozwoj-miasta

gratulacje

sferia

wifi

 

Logowanie

Od nowego roku fundusze dla rad osiedlowych

4800 zł – taką kwotę rocznie będzie miała do dyspozycji każda Rada Osiedla w mieście na bieżące potrzeby. Fundusz został utworzony zgodnie z zapowiedzią po wprowadzeniu zmian dotyczących diet przewodniczących osiedlowych rad.
 
Zgodnie z zamysłem, pieniądze przeznaczane dotychczas na diety dla przewodniczących Rad Osiedli zostają przekierowane na wykorzystanie przez poszczególne rady na potrzeby osiedla.
 
- Pieniądze, które wcześniej wykorzystywane były na diety przewodniczących, po wprowadzonych przez nas zmianach będą do dyspozycji mieszkańców i będą mogły być wykorzystywane na bieżące potrzeby, takie jak na przykład ustawienie koszy na śmieci, czy montaż ławek – podkreśla prezydent Skarżyska-Kamiennej, Konrad Krönig.
 
Na grudniowej sesji przewodniczący Rady Miasta, Leszek Golik poinformował, że na początku 2020 roku odbędą się spotkania z przedstawicielami Rad Osiedli, w trakcie których ustalone zostaną zasady dysponowania tymi środkami.

bip
 

um

um

mbti um

 

Materiały Video

Przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu.

Upowszechnienie dostępu do internetu.