Nasze Miasto

„Wspieraj lokalnie” to projekt przygotowany przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych przy współpracy PITax.pl Program PIT.

rozwoj-miasta

gratulacje

sferia

wifi

 

Logowanie

Informacja dla rodziców w związku ze strajkiem nauczycieli

W związku z zapowiadanym od 8 kwietnia strajkiem nauczycieli prosimy rodziców, by zasięgali informacji o formie i przebiegu akcji strajkowej u dyrekcji placówki, do której uczęszcza dziecko. Informujemy także, iż dyrektorzy placówek oświatowych, dla których organem prowadzącym jest gmina zostali poproszeni przez prezydenta o zapewnienie opieki wszystkim uczniom, którzy niezależnie od tego jakie formy przybierze strajk nauczycieli, tego dnia przyjdą do szkoły.
 
Zachęcamy rodziców do zapoznania się z komunikatem Ministerstwa Edukacji Narodowej skierowanym do rodziców w związku ze strajkiem – TUTAJ.
 
Informujemy, że z inicjatywy prezydenta miasta ofertę dodatkowych zajęć na czas akcji strajkowej przygotowały: Miejskie Centrum Kultury (szczegóły na stronie internetowej Kina Centrum kino.mck.skarzysko.pl ) oraz Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna (szczegóły w załączonej informacji – TUTAJ).

bip
 

um

um

mbti um

 

Materiały Video

Przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu.

Upowszechnienie dostępu do internetu.