Nasze Miasto

„Wspieraj lokalnie” to projekt przygotowany przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych przy współpracy PITax.pl Program PIT.

rozwoj-miasta

gratulacje

sferia

wifi

 

Logowanie

"Teatr jednego wiersza !" w MCK (VIDEO)

27 marca w Miejskim Centrum Kultury odbyła się 3. edycja konkursu Teatr Jednego Wiersza!. Zaproszenie do konkursu skierowane było do uczniów i nauczycieli szkół podstawowych i średnich, wychowawców świetlic środowiskowych na terenie naszego miasta oraz wszystkich innych chętnych w wieku od 7 do 19 lat. Konkurs odbył się w ramach obchodów międzynarodowego Dnia Teatru a jego celem było doskonalenie warsztatu artystycznego oraz konfrontacja dokonań twórczych uczestników.

 


bip
 

um

um

mbti um

 

Materiały Video

Przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu.

Upowszechnienie dostępu do internetu.