Nasze Miasto

„Wspieraj lokalnie” to projekt przygotowany przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych przy współpracy PITax.pl Program PIT.

rozwoj-miasta

gratulacje

sferia

wifi

 

Logowanie

Zajęcia z rękodzieła artystycznego dla seniorów w MCK. Zapraszamy.

Miejskie Centrum Kultury zaprasza wszystkie zainteresowane osoby na zajęcia z Rękodzieła Artystycznego dla Seniorów. Spotkania odbywają się w czwartki, w godzinach 10:00-11:30 w Miejskim Centrum Kultury (pracownia plastyczna). Zapisy na zajęcia w Impresariacie Artystycznym MCK, tel. kom. 500 199 710. Zajęcia płatne – 5 złotych od osoby.

Pasja i chęci tworzenia drzemią w każdym z nas. Oferujemy Państwu możliwość „wyżycia się” artystycznego - bez względu na umiejętności plastyczne i wiek.

Zapraszamy wszystkich chętnych na zajęcia, które pozwolą Wam odkryć nowe pasje i zainteresowania, poznać nowe techniki, spędzić czas w inspirującym gronie Osób.

W trakcie zajęć będzie możliwość zapoznania się z wybranymi technikami artystycznymi: bibułkarstwo, decoupage, wiklina papierowa, ozdoby wielkanocne, papieroplastyka, ozdoby z filcu, dekoracje z gipsu, ceramika, a także zdobycia umiejętności ozdabiania przedmiotów codziennego użytku, tworzenia ozdób i elementów garderoby, a także przedmiotów i upominków na każdą okazję.

bip
 

um

um

mbti um

 

Materiały Video

Przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu.

Upowszechnienie dostępu do internetu.