Nasze Miasto

„Wspieraj lokalnie” to projekt przygotowany przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych przy współpracy PITax.pl Program PIT.

rozwoj-miasta

gratulacje

sferia

wifi

 

Logowanie

Sukcesy reprezentacji Skarżyskiego Klubu Bokserskiego

Prezydent Skarżyska-Kamiennej gościł dzisiaj złotych medalistów Mistrzostw Okręgu Świętokrzyskiego 2019 w Boksie – podopiecznych Skarżyskiego Klubu Bokserskiego. Pogratulował zawodnikom sukcesów indywidualnych, a trenerowi przekazał wyrazy uznania za uplasowanie się Klubu w czołówce w regionie świętokrzyskim już w pierwszym roku działalności.

 

 

 

Mistrzostwa Okręgu Świętokrzyskiego 2019 w Boksie odbywały się 9 i 10 marca w Kielcach. Dorobek Skarżyskiego Klubu Bokserskiego działającego przy Akademii Holistycznej to 10 medali, w tym cztery złote, które zdobyli: Wiktor Orynek, Kacper Fidos, Adrian Kępa i Jakub Ciuk. Medale srebrne wywalczyli: Wiktoria Krakowiak, Miłosz Kruk, Kacper Przyjemski, Mateusz Orynek, zaś brązowe: Konrad Michalczak i Dmytro Voitiuk. Z powodu braku przeciwników w swoich kategoriach na Mistrzostwach nie boksowali: Kinga Wiśniewska i Jakub Martys.
- Gdyby dostali szansę, nasz dorobek medalowy na pewno byłby większy – ocenia trener, Krzysztof Ogłoza.
 
W środę, 20 marca prezydent Skarżyska-Kamiennej, Konrad Krönig gościł w swoim gabinecie czwórkę złotych medalistów Mistrzostw Okręgu Świętokrzyskiego oraz trenera Skarżyskiego Klubu Bokserskiego, Krzysztofa Ogłozę.
 
- Wasze sukcesy bardzo mnie cieszą, ponieważ staram się od początku istnienia wspierać Skarżyski Klub Bokserski – podkreślał prezydent miasta, Konrad Krönig gratulując sportowcom dotychczasowych osiągnięć, determinacji i pracy wkładanej w systematyczne treningi oraz życząc kolejnych bokserskich sukcesów.
 
Słowa uznania prezydent Konrad Krönig skierował też do trenera. Mistrzostwa Okręgu Świętokrzyskiego 2019 w Boksie przyniosły sukces całemu Skarżyskiemu Klubowi Bokserskiemu, który drużynowo zajął trzecie miejsce. Dodajmy, że Klub działa od kilkunastu miesięcy.
 
- Skarżyski Klub Bokserski w bardzo krótkim czasie stał się jednym z wiodących na terenie regionu świętokrzyskiego i tego sukcesu serdecznie panu gratuluję – zwrócił się do trenera, Krzysztofa Ogłozy prezydent Skarżyska-Kamiennej. - Życzę dalszego rozwoju klubu i realizacji kolejnych, ambitnych zamierzeń – dodawał.
 
Spotkanie sportowców z prezydentem było okazją do rozmowy o przygotowaniach do zawodów i dalszych planach. Trener Krzysztof Ogłoza podkreślił, że Mistrzostwa Okręgu Świętokrzyskiego, z którego czterech bokserów wróciło ze złotymi medalami, to dopiero początek tegorocznych startów. Prezydent Konrad Krönig życzył im powodzenia i kolejnych tytułów.

bip
 

um

um

mbti um

 

Materiały Video

Przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu.

Upowszechnienie dostępu do internetu.