Nasze Miasto

„Wspieraj lokalnie” to projekt przygotowany przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych przy współpracy PITax.pl Program PIT.

rozwoj-miasta

gratulacje

sferia

wifi

 

Logowanie

Udany debiut skarżyszczanina w zawodach kulturystycznych

Prezydent miasta, Konrad Krönig gościł w swoim gabinecie Przemysława Majewskiego, który – startując pod szyldem Skarżyska-Kamiennej – zajął I miejsce w swojej kategorii w ogólnopolskich zawodach Debiuty Kulturystyczne i Fitness 2019. Prezydent gratulował sukcesu, a także dziękował za wkład w promocję miasta.

 

 

 

 

Zawody Debiuty Kulturystyczne i Fitness 2019 odbywały się w Gdańsku 23 i 24 lutego. Zainaugurowały wiosenny sezon w sportach sylwetkowych w kraju. Reprezentant Skarżyska-Kamiennej zadebiutował na zawodach z dużym sukcesem – zwyciężył w kategorii kulturystyka klasyczna mężczyzn powyżej 180 cm.
 
- Serdecznie gratuluję sukcesu, a także determinacji i systematyczności w treningach. Doceniamy również fakt, iż na co dzień nie mieszka Pan w Skarżysku, jednak zawody wygrał Pan jako reprezentant naszego miasta. Dziękuję za podkreślanie, że jest Pan skarżyszczaninem. Serdecznie dziękuję tym samym za wkład budowanie pozytywnego wizerunku naszego miasta – gratulował Przemysławowi Majewskiemu prezydent Skarżyska-Kamiennej, Konrad Krönig.
 
Sukces odniesiony przez Przemysława Majewskiego w Gdańsku to owoc wielu miesięcy intensywnych przygotowań.
 
- Cały cykl przygotowań rozpocząłem w marcu ubiegłego roku pod okiem jednego z najlepszych trenerów w Polsce, jakim jest Radosław Słodkiewicz. Postanowiliśmy, że przygotujemy się do Debiutów Kulturystycznych w Gdańsku – wyjaśniał Przemysław Majewski, podkreślając, że przygotowania wiązały się z restrykcyjną dietą, sumiennymi i intensywnymi treningami oraz łączeniem pasji sportowej z życiem zawodowym. - Żeby to wszystko się udało, trzeba być skrupulatnym, zorganizowanym i systematycznym. Scena to zweryfikowała. Przyznam szczerze, że nie spodziewałem się takiego sukcesu, jakim jest zwycięstwo na ogólnopolskich debiutach – podkreślał w trakcie rozmowy z prezydentem miasta Przemysław Majewski.
 
Przed zawodnikiem kolejne starty – najbliższy już za kilkanaście dni w Grodzisku Wielkopolskim, gdzie odbędą się Otwarte Mistrzostwa Wielkopolski z Kulturystyce i Fitness.
 
- Gratulujemy tego sukcesu i trzymamy kciuki za kolejne – podkreślał prezydent Konrad Krönig.


bip
 

um

um

mbti um

 

Materiały Video

Przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu.

Upowszechnienie dostępu do internetu.