Nasze Miasto

rozwoj-miasta

gratulacje

sferia

wifi

 

Logowanie

Zapraszamy do udziału w dialogu o Unii Europejskiej

Stowarzyszenie Rozprawy o Europie oraz Przedstawicielstwo Komisji Europejskiej w Polsce zapraszają na spotkanie Dialog Obywatelski „Unia Europejska i szanse na budowę potencjału przemysłowego w regionie”, które odbędzie się 28 lutego o godz. 11.00 w Miejskim Centrum Kultury w Skarżysku. Patronat nad wydarzeniem objął prezydent Skarżyska-Kamiennej, Konrad Krönig.

 

 

 
  

 

Gościem specjalnym wydarzenia będzie Maciej Szymański z Dyrekcji Generalnej ds. Rynku wewnętrznego, przemysłu, przedsiębiorczości i MŚP w Komisji Europejskiej.
Maciej Szymański jest absolwentem wydziału Centrum Kształcenia Międzynarodowego na Politechniki Łódzkiej. Studiował również w Międzynarodowej Szkole Biznesu (JIBS) w Jönköping w Szwecji. Przed rozpoczęciem pracy w Komisji Europejskiej, przez dziewięć lat zajmował różne stanowiska w dwóch międzynarodowych firmach działających na obszarze Europy Centralnej. Na obecnym stanowisku w Dyrekcji Generalnej ds. Rynku Wewnętrznego, Przemysłu, przedsiębiorczość i MŚP, zajmuje się przygotowaniem i wdrożeniem Europejskiego Funduszu Obronnego ze szczególnym uwzględnieniem Pionu zdolności.
 
Spotkanie odbędzie się w formule Dialogu Obywatelskiego, którego celem jest rozbudzenie debaty na tematy europejskie.
Spotkania w tej formule odbywają się w krajach UE od 2012 r. Podczas spotkań komisarze oraz przedstawiciele instytucji UE przestawiają zagadnienia związane z działaniem wspólnoty oraz słuchają głosów, opinii i propozycji obywateli na temat funkcjonowania UE.
 
Udział w Dialogu z Maciejem Szymańskim to doskonała okazja do posłuchania i zadania pytań na temat polityki przemysłowej UE, w tym środków na wsparcie przedsiębiorczości i rozwoju miast, takich jak Skarżysko-Kamienna.
 
Działania Stowarzyszenia są w pełni niezależne od partii politycznych i politycznych poglądów.
 
Zapraszamy w imieniu organizatorów.
Źródło: Stowarzyszenie Rozprawy o Europie

 

bip
 

um

um

mbti um

 

Materiały Video

Przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu.

Upowszechnienie dostępu do internetu.