Nasze Miasto

rozwoj-miasta

gratulacje

sferia

wifi

 

Logowanie

Teatralny marzec w MCK

27 marca obchodzony będzie Międzynarodowy Dzień Teatru. Z tej okazji Miejskie Centrum Kultury w Skarżysku przygotowuje szereg ciekawych imprez. Serdecznie zapraszamy.

 

 

 

 

 

14 marca zapraszamy do MCK na spektakl „Niepojęty przypadek” w wykonaniu Teatru bez Maski.
Spektakl na podstawie tekstów M. Świetlickiego, S. Witkacego i T. Różewicza odbędzie się o godz. 10.00 i 12.00 (sala 40). Obowiązuje wcześniejsza rezerwacja miejsc (w sekretariacie MCK lub telefonicznie 41 25 31 482). Więcej informacji na temat spektaklu znaleźć można TUTAJ.
 
15 marca w MCK odbędą się warsztaty „Teatralna przestrzeń”.
Zapraszamy młodzież od lat 13, dorosłych, nauczycieli. Warsztaty rozpoczną się o godz. 15.00 a zakończą o 19.00. Wpisowe wynosi 30 zł. Osoby zainteresowane proszone są o przesyłanie kart zgłoszenia do 8 marca 2019r. Szczegóły na temat warsztatów i karta zgłoszeniowa dostępne są TUTAJ.
 
Spektakl „Wojna Chłopska" – to kolejna propozycja w ramach obchodów Międzynarodowego.
Spektakl w w wykonaniu Amatorskiej Grupy Teatralnej odbędzie się 27 marca 2019 r. o godz. 18.00 na zapleczu sceny Miejskiego Centrum Kultury w Skarżysku-Kamiennej. Wstęp jest bezpłatny.
Amatorska Grupa Teatralna istnieje od 2015 roku. Tworzą ją ludzie z Suchedniowa, Kielc i Skarżyska – Kamiennej. Spektakl „Wojna Chłopska” został doceniony na licznych przeglądach i festiwalach. 
Więcej informacji znaleźć można TUTAJ.
 
27 marca w MCK odbędzie się także III Skarżyski konkurs pt. „Teatr Jednego Wiersza".
Konkurs rozpocznie się o godz. 11.00. Serdecznie zapraszamy do udziału uczniów i nauczycieli szkół podstawowych i średnich, wychowawców świetlic środowiskowych na terenie naszego miasta oraz wszystkich innych chętnych w wieku od 7 do 18 lat. Celem konkursu jest doskonalenie warsztatu artystycznego oraz konfrontacja dokonań twórczych uczestników.
Zgłoszenia przyjmowane będą do 15 marca 2019 r., a ze szczegółami można zapoznać się TUTAJ.
źródło: MCK w Skarżysku-Kamiennej

bip
 

um

um

mbti um

 

Materiały Video

Przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu.

Upowszechnienie dostępu do internetu.