Nasze Miasto

rozwoj-miasta

gratulacje

sferia

wifi

 

Logowanie

Trzy nowe pojazdy dla policji – efekt dobrej współpracy z miastem

Do skarżyskiej Komendy Powiatowej Policji trafiły trzy nowe pojazdy, których zakup dofinansowany został z budżetu miasta. - Nowe pojazdy to efekt współpracy z samorządem Skarżyska. Dziękuję prezydentowi miasta za zrozumienie, że bezpieczeństwo to nie tylko sprawa policji, ale także samorządu – podkreślał dzisiaj w czasie oficjalnej prezentacji nowych pojazdów Komendant Powiatowy Policji w Skarżysku, insp. Tomasz Śliwiński.
 

 

 

Radiowozy zostały przekazane Komendzie Powiatowej Policji w Skarżysku w czasie spotkania policjantów z regionu świętokrzyskiego, które odbywało się 21 stycznia w Kielcach. Skarżyska jednostka wzbogaciła się o Hyundaia, Toyotę Auris oraz Opla Mokkę o łącznej wartości ponad 235 tysięcy złotych. Ich zakup dofinansowany został z budżetu miasta.
 
Komendant Powiatowy Policji w Skarżysku, w obecności prezydenta miasta oficjalnie zaprezentował dzisiaj nowe pojazdy.
- Dwa oznakowane radiowozy wesprą służby patrolowe, zaś pojazd nieoznakowany będzie służył policjantom z pionu dochodzeniowo-śledczego – poinformował komendant Tomasz Śliwiński, dziękując władzom miasta za pomoc w zakupie i podkreślając bardzo dobrą współpracę z miejskim samorządem. Komendant przypomniał między innymi wsparcie finansowe ze strony miasta na ponadnormatywne służby policjantów, czy wspólne projekty profilaktyczne. Miasto w poprzednich latach wsparło także zakup nowoczesnego ambulansu ruchu drogowego dla skarżyskiej policji oraz współfinansowało zakup psa policyjnego i stroju pozoranta do jego szkolenia. – Dziękuję prezydentowi miasta za zrozumienie, że bezpieczeństwo to nie tylko sprawa policji, ale także samorządu – podkreślał komendant Tomasz Śliwiński.

 

- Bezpieczeństwo mieszkańców jest dla nas bardzo ważne, dlatego stawiamy na dobrą współpracę z policją, ale także ze strażą pożarną, które nadal mogą liczyć na nasze wsparcie finansowe – zadeklarował prezydent Skarżyska-Kamiennej, Konrad Krönig.

bip
 

um

um

mbti um

 

Materiały Video

Przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu.

Upowszechnienie dostępu do internetu.