Nasze Miasto

rozwoj-miasta

gratulacje

sferia

wifi

 

Logowanie

Skarżyszczanie powitali Nowy Rok (VIDEO)

Tłumy mieszkańców Skarżyska powitały Nowy Rok w czasie sylwestrowej zabawy pod gwiazdami na Placu Staffa przy Miejskim Centrum Kultury. W tym roku do wspólnej zabawy i tańca przy największych przebojach minionego roku zgromadzonych zachęcał DJ Mateusz z Party Dance.
O północy noworoczne życzenia mieszkańcom Skarżyska złożyli
zastępca prezydenta Krzysztof Myszka, przewodniczący Rady Miasta Leszek Goli i wiceprzewodniczący Rady Miasta Bogusław Ciok i dyrektor Miejskiego Centrum Kultury, Katarzyna Michnowska-Małek.

 

Nowy rok powitaliśmy z pokazem sztucznych ogni. Po raz trzeci natomiast w Miejskim Centrum Kultury odbył się sylwestrowy koncert. Na sali widowiskowej melomani obejrzeli koncert „W krainie Wiednia i Czardasza Budapeszt Show” z międzynarodową obsadą solistów. W przerwie koncertu widzowie wypili symboliczną lampkę szampana, przygotowano również dla nich poczęstunek. Taka forma spędzania Sylwestra zapewne już na stałe wpiszę się do kalendarza cyklicznych imprez w Miejskim Centrum Kultury. Koncerty sylwestrowe cieszą się bowiem dużym zainteresowaniem wśród mieszkańców Skarżyska.

bip
 

um

um

mbti um

 

Materiały Video

Przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu.

Upowszechnienie dostępu do internetu.