Nasze Miasto

rozwoj-miasta

gratulacje

sferia

wifi

 

Logowanie

Dzień Pracownika Socjalnego

21 listopada obchodzony jest Dzień Pracownika Socjalnego. Prezydent Skarżyska przekazał z tej okazji pracownikom Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej życzenia i podziękowania za codzienne zaangażowanie w pracę z osobami potrzebującymi wsparcia.
 
List z wyrazami uznania i wdzięczności za zaangażowanie, wrażliwość i poświęcenie oraz życzeniami dla pracowników socjalnych na ręce Bożeny Bętkowskiej, dyrektor MOPS w Skarżysku-Kamiennej przekazał dzisiaj Krzysztof Myszka, zastępca prezydenta miasta.
 
Dzień Pracownika Socjalnego – obchodzony 21 listopada - jest świętem wszystkich pracowników służb społecznych, w szczególności pracowników socjalnych. Święto ustanowione zostało w 1990 roku.
 
Tegoroczne święto odbywa się w cieniu trwającego ogólnopolskiego protestu pracowników pomocy społecznej. Organizatorzy ogólnokrajowego protestu chcą zwrócić uwagę na prawa pracownicze pracowników socjalnych. Od poniedziałku do piątku organizowany jest „Czarny tydzień w pomocy społecznej”. Uczestnicy akcji – do której włączył się też skarżyski MOPS – noszą protestacyjne przypinki.

bip
 

um

um

mbti um

 

Materiały Video

Przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu.

Upowszechnienie dostępu do internetu.