Nasze Miasto

rozwoj-miasta

gratulacje

sferia

wifi

 

Logowanie

Medale, wyróżnienia i podziękowania

W czwartek, 8 listopada odbywała się sesja Rady Miasta kończącej się kadencji. Była to okazja do licznych podziękowań i gratulacji dla radnych oraz władz miasta. Na sesji wręczone zostały także stypendia w ramach programu „Mocny Fundament” oraz Medale za Długoletnią Służbę.

 

 

 

 

Pierwszym, uroczystym momentem w trakcie sesji było wręczenie przez wojewodę świętokrzyskiego, Andrzeja Bętkowskiego Medali za Długoletnią Służbę, które decyzją prezydenta RP przyznane zostały pracownikom Urzędu Miasta. Medalem Złotym w tracie sesji uhonorowany został Adam Białek. Medal Złoty przyznany został także śp. Wandzie Rydz – wyróżnienie odebrane zostało przez członka rodziny. Medal Srebrny w tracie sesji Rady Miasta otrzymali: Krzysztof Ciura, Anna Gospodarczyk, Bożena Figarska, a Medalem Brązowym odznaczona została Olimpia Tomaszewska-Kita. Wyróżnionym pracownikom podziękowania i gratulacje składał prezydent miasta, Konrad Krönig wraz z przewodniczącym Rady Miasta, Leszkiem Golikiem.
 
W trakcie sesji wręczono także stypendia, przyznane w ramach programu „Mocny Fundament”. Przypomnijmy, że celem programu jest promowanie uczniów szczególnie zdolnych, przyczyniających się do podnoszenia jakości kształcenia i wyróżniających się wybitnymi osiągnięciami w sferze naukowej i sportowej. Stypendium za wybitne osiągnięcia naukowe w szkole podstawowej otrzymała Oliwa Niewczas. Stypendium za wybitne osiągnięcia naukowe w gimnazjum trafiło do Jana Markowskiego. Stypendia za wybitne osiągnięcia sportowe w gimnazjum otrzymali: Julia Kulińska (stypendium odebrała w piątek z rąk Krzysztofa Myszki, zastępcy prezydenta),  i Natalia Stobiecka.
 
W trakcie sesji Rady Miasta, odbywającej się na zakończenie kadencji, nie brakowało też podsumowań czteroletniej pracy Rady, podziękowań i gratulacji. Radni otrzymali także pamiątkowe tablo.


bip
 

um

um

mbti um

 

Materiały Video

Przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu.

Upowszechnienie dostępu do internetu.