Nasze Miasto

rozwoj-miasta

gratulacje

sferia

wifi

 

Logowanie

Sukces Cheerleaderek ze Skarżyska. Tancerki odebrały gratulacje od prezydenta

Cheerleaderki ze skarżyskiego zespołu „Angels” wróciły ze srebrem z Międzynarodowego Turnieju Tańca Cheerleaders, który odbywał się 27 października w Busku-Zdroju. Tancerki wraz z trenerką, Edytą Pukowską gościły dzisiaj u prezydenta Skarżyska, który pogratulował im tak spektakularnego sukcesu, podziękował za wkład w promocję miasta i życzył dalszych tanecznych osiągnięć.
 

 

Międzynarodowy Turniej Tańca Cheerleaders, który odbywał się w Busku-Zdroju, organizowany był przez Polski Związek Sportowy Cheerleadingu. Zespół „Angels” z Uczniowskiego Klubu Sportowego CELSIUM zajął II miejsce, zdobywając tym samym srebrny medal w kategorii Cheer Dance Freestyle Pom.
 
Tancerki wraz z trenerką gościły dziś w Urzędzie Miasta, gdzie spotkały się z prezydentem, Konradem Krönigiem i zastępcą prezydenta, Krzysztofem Myszką. W spotkaniu uczestniczyła także Dagmara Nowak-Trochimiuk – przedstawicielka firmy Celsium Sp. z o.o, która wspiera zespół poprzez Klub UKS CELSIUM.
 
Prezydenci serdecznie pogratulowali zespołowi sukcesu i życzyli kolejnych równie spektakularnych osiągnięć tanecznych. Podziękowali także trenerce – Edycie Pukowskiej za wysiłek wkładany w systematyczne treningi z cheerleaderkami oraz wkład całego zespołu w budowanie pozytywnego wizerunku miasta. Słowa podziękowania skierowali także do przedstawicielki firmy Celsium Sp. z o.o., która otacza grupę wsparciem, dzięki któremu tancerki mogą trenować i odnosić kolejne sukcesy. Wszyscy otrzymali listy gratulacyjne oraz drobne upominki. 
 
Na zakończenie spotkania trenerka zespołu „Angels” w imieniu całej grupy przekazała wyrazy wdzięczności prezydentowi za pomoc w sfinansowaniu wyjazdu na turniej.

bip
 

um

um

mbti um

 

Materiały Video

Przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu.

Upowszechnienie dostępu do internetu.