Nasze Miasto

rozwoj-miasta

gratulacje

sferia

wifi

 

Logowanie

Katarzyna Żak wystąpiła dla skarżyskich seniorów (VIDEO)

W ramach tegorocznych obchodów Dnia Seniora, z inicjatywy prezydenta Konrada Kroniga w Miejskim Centrum Kultury ponownie gościła znana aktorka i wokalistka Katarzyna Żak, wystąpiła wraz z zespołem w repertuarze „Bardzo śmieszne piosenki”. Ponownie, by była już w Skarżysku przy okazji jubileuszu Biblioteki Publicznej. Tym razem sala widowiskowa Miejskiego Centrum Kultury wypełniona była po brzegi seniorami, którzy doskonale bawili się na występie artystki. Wszystkich zgromadzonych przywitał prezydent miasta Konrad Kronig i dyrektor MCK Katarzyna Michnowska-Małek.

 

Była to jedna z wielu imprez towarzyszących tegorocznym Dniom Seniora obchodzonym w Skarżysku.  We wrześniu i październiku w naszym mieście odbywał się szereg imprez i wydarzeń kierowanych do skarżyskich seniorów. Skarżyskie Dni Seniora zainaugurował dancing, który odbył się 11 września, seniorzy mogli obejrzeć „Legendy świętokrzyskie”. Obchodziliśmy również 10-lecie Uniwersytetu III Wieku.
Prezydent przykłada dużą wagę do spraw skarżyskich seniorów. Oprócz szeregu imprez, ulg dla osób po 60. roku życia uruchomiony został kolejny już Klub Seniora. W planach są dalsze inicjatywy właśnie dla osób starszych.

bip
 

um

um

mbti um

 

Materiały Video

Przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu.

Upowszechnienie dostępu do internetu.