Nasze Miasto

„Wspieraj lokalnie” to projekt przygotowany przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych przy współpracy PITax.pl Program PIT.

rozwoj-miasta

gratulacje

sferia

wifi

 

Logowanie

Dzień Edukacji Narodowej (VIDEO)

W piątek w Miejskim Centrum Kultury w Skarżysku zorganizowano oficjalną część obchodów Dnia Edukacji Narodowej. Dzień Edukacji Narodowej to święto nie tylko nauczycieli, ale wszystkich pracowników oświaty. Dzień Edukacji Narodowej był, jak zawsze, okazją do wręczenia odznaczeń i nagród dla nauczycieli. Wśród osób składających pedagogom życzenia zadowolenia i satysfakcji z wykonywanej pracy był prezydent miasta Konrad Kronig.

 

W tym roku uroczystość uświetnili swoją obecnością również przedstawiciele kuratorium, władz wojewódzkich i powiatowych. Do nauczycieli podczas obchodów Dnia Edukacji Narodowej w piątek trafiło wiele nagród i wyróżnień. Były to m.in. Brązowe Krzyż Zasługi, Medale za Długoletnią Służbę, „Medale Komisji Edukacji Narodowej”, Nagrody Świętokrzyskiego Kuratora Oświaty, Prezydenta Miasta Skarżyska-Kamiennej i Starosty Skarżyskiego. Na obchodach nie mogło zabraknąć przemówień zgromadzonych gości i samorządowców. Generalnie w wystąpieniach towarzyszącym piątkowym obchodom, przeważały życzenia kierowane nie tylko do nauczycieli, ale wszystkich pracowników związanych z oświatą. Wszystkim życzono, aby ich praca była doceniana, a trud włożony w edukację uczniów oni sami również doceniali, Życzono sukcesów w nauczaniu i wychowywaniu młodzieży, a także satysfakcji z wykonywanej pracy.

bip
 

um

um

mbti um

 

Materiały Video

Przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu.

Upowszechnienie dostępu do internetu.