Nasze Miasto

„Wspieraj lokalnie” to projekt przygotowany przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych przy współpracy PITax.pl Program PIT.

rozwoj-miasta

gratulacje

sferia

wifi

 

Logowanie

Za nami I Ogólnopolski Zlot Kabrioletów (VIDEO)

W minioną niedzielę w Skarżysku hucznie żegnano lato. Z tej okazji odbył się I Ogólnopolski Zlot Kabrioletów i koncerty na zakończenie lata organizuje Miejskie Centrum Kultury, a patronat nad wydarzeniem objął prezydent miasta. Impreza cieszyła się ogromnym zainteresowaniem i wiele wskazuje na to, że stanie się cykliczną. Zapraszamy do obejrzenia relacji filmowej.

 

Przyjezdni bardzo chwalili wydarzenie i jego bardzo dobrą organizacje. W programie imprezy oprócz Parady kabrioletów ulicami miasta znalazły się koncerty m.in. Red Lips, Poparzeni Kawą Trzy czy polskiego Elvisa Presleya. W trakcie konkursów wybrano: najniższe auto zlotu, najstarsze auto zlotu, bajkowe auto zlotu, najbardziej tuningowane auto zlotu, najbardziej sympatycznego kierowcę kabrioletu. Nie brakowało również atrakcji dla dzieci i bezpłatny poczęstunek zalewajką na szynach. Prezentowały się między innymi stoiska Centrum Obsługi Inwestora, skarżyskie wodociągi, Muzeum Orła Białego, dostępna była również strefa gastronomiczna i prezentacje przedsiębiorców. Specjalny pokaz udzielania pierwszej pomocy zaprezentowała Straż Pożarna. - Dopisała frekwencja nie tylko ze strony mieszkańców, którzy wzięli udział zarówno w paradzie kabrioletów, jak i koncertów na placu Staffa. Myślę, że wszyscy mieszkańcy byli zadowoleni, uśmiechnięci – mówi prezydent Konrad Kronig. Liczy przy tym, iż impreza się rozrośnie i w przyszłym roku zyska rangę międzynarodową.

 

bip
 

um

um

mbti um

 

Materiały Video

Przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu.

Upowszechnienie dostępu do internetu.