Nasze Miasto

„Wspieraj lokalnie” to projekt przygotowany przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych przy współpracy PITax.pl Program PIT.

rozwoj-miasta

gratulacje

sferia

wifi

 

Logowanie

Przed nami trzecia odsłona Międzynarodowego Forum Inwestycyjnego

W najbliższy piątek, 31 sierpnia w Skarżysku rozpocznie się III Międzynarodowe Forum Inwestycyjne. W programie wydarzenia jest między innymi dwudniowa konferencja, ale zaplanowano również atrakcje towarzyszące Forum, adresowane do mieszkańców miasta.
 

 

 
Celem Międzynarodowego Forum Inwestycyjnego jest prezentacja potencjału inwestycyjnego i gospodarczego miasta i regionu świętokrzyskiego w kręgach międzynarodowych oraz wykreowania platformy współpracy pomiędzy przedsiębiorstwami z różnych państw.

 

Głównym wydarzeniem jest dwudniowa konferencja, która odbywać się będzie w Miejskim Centrum Kultury – w piątek będzie się odbywała pod hasłem „Współpraca na kierunku wschód – zachód”, zaś w sobotę przyświecać jej będzie temat „Pomysł na biznes z dużym rozmachem”.
 
Obok wydarzeń biznesowych, w ramach Forum odbędzie się również Festiwal Smaków i Kolorów – w sobotę od godziny 16.00 na placu Staffa za MCK będzie można spróbować regionalnych specjałów, nie zabraknie też stoisk z rękodziełem, organizatorzy zapraszają też na paradę barw.
 
Szczegóły oraz formularz rejestracji do udziału w III Międzynarodowym Forum Inwestycyjnym dostępne są na stronie poświęconej temu wydarzeniu pod adresem mfi.skarzysko.pl


bip
 

um

um

mbti um

 

Materiały Video

Przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu.

Upowszechnienie dostępu do internetu.