Nasze Miasto

„Wspieraj lokalnie” to projekt przygotowany przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych przy współpracy PITax.pl Program PIT.

rozwoj-miasta

gratulacje

sferia

wifi

 

Logowanie

Jurek Owsiak w Skarżysku (VIDEO)

Jurek Owsiak, założyciel Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy gościł w Skarżysku. Uczestniczył w uroczystym nadaniu imienia WOŚP rondu u zbiegu ulic Norwida, Metalowców i Paryskiej. Wcześniej spotkał się z wolontariuszami WOŚP i przedstawicielami organizacji pozarządowych, zachęcając do działania, otwartości na innych ludzi, pozytywnego myślenia. Zapraszamy do obejrzenia materiału filmowego z tego wydarzenia.

 

- Dziękuję Jurku, że z zaakceptowałeś naszą propozycję. Dziękuję radnym, którzy stanęli na wysokości zadania i jednomyślnie podjęli stosowną uchwałę. Pokazaliśmy, że jeżeli chodzi o szczytne idee, potrafimy pracować w zgodzie – mówił prezydent Konrad Kronig, podkreślając, że rondo WOŚP to forma podziękowania wszystkim tym którzy od ponad 25 lat włączają się w tę szczytną akcję.
- Co roku udaje nam się organizować gorący, brazylijski karnawał w środku zimy. Lubisz Jurka albo i nie. Ale system działa. Pójdziesz do szpitala, a twoje nowo narodzone dziecko przejdzie wszystkie badania. To najważniejsze – mówił szef WOŚP, Jurek Owsiak.
Spotkanie i rozmowa z Jurkiem Owsiakiem obfitowała z pozytywne emocje. Nie brakowało też spontanicznych podziękowań (m.in. ze strony przedstawicieli skarżyskiego Szpitala Powiatowego) i wspólnych zdjęć. Spotkanie zakończyło się tortem – podziękowaniem dla wolontariuszy Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

bip
 

um

um

mbti um

 

Materiały Video

Przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu.

Upowszechnienie dostępu do internetu.