Nasze Miasto

rozwoj-miasta

gratulacje

sferia

wifi

 

Logowanie

Najpierw śniadanie na trawie, potem wspólny seans filmowy – przed nami kolejna niedziela dla rodziny

13 i 20 maja to dwie kolejne niehandlowe niedziele. Ponownie więc zapraszamy do udziału w propozycjach przygotowanych specjalnie dla rodzin przez miejskie placówki w ramach akcji „Niedziele dla rodziny”.

 

 

 

 

 

 
 
 
Muzeum Orła Białego zaprasza Wszystkich mieszkańców Skarżyska na wspólne śniadanie na trawie.
- W najbliższą niedzielę tj. 13 maja 2018r. od godziny 9.00 czekamy na Państwa w Parku przy Stadionie Granat. Zabierzcie ze sobą prowiant, koc, Przyjaciół i Rodzinę i razem zacznijmy tworzyć tradycję wspólnego jadania śniadań na łonie natury... - zachęcają pracownicy Muzeum.
 
Każda niehandlowa niedziela to także możliwość bezpłatnego zwiedzania Muzeum – wcześniej jednak należy odebrać jeden z 20 bezpłatnych biletów dostępnych w kasie.
 
Miejskie Centrum Kultury z kolei zaprasza wszystkich chętnych na „Rodzinne spotkania filmowe” - jest to cykl spotkań, skierowany głównie do rodzin z dziećmi, podczas których wyświetlane są filmy familijne (na każdym spotkaniu - jeden tytuł). Na kolejny seans zapraszamy już 13 maja (start godz. 16.00, miejsce: sala konferencyjna nr 40 w MCK).
 
Niedzielę można spędzić też na sportowo - Miejskie Centrum Sportu i Rekreacji na niehandlowe niedziele oferuje bilet rodzinny na basen (1 rodzic + 1 dziecko) w cenie 7 zł/godz. (w godz. 8.00-14.00). Można także wynajmować halę sportową w promocyjnej cenie (1/3 hali na 60 min. w godz. 8.00-14.00 - 25 zł).
 
Propozycje przygotowała również skarżyska biblioteka – w każdą wolną od handlu niedzielę w godzinach 14.00 - 18.00 czynna jest Filia Nr 3 Powiatowej i Miejskiej Biblioteki Publicznej, mieszcząca się w Miejskim Centrum Kultury.

bip
 

um

um

mbti um

 

Materiały Video

Przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu.

Upowszechnienie dostępu do internetu.