Nasze Miasto

„Wspieraj lokalnie” to projekt przygotowany przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych przy współpracy PITax.pl Program PIT.

rozwoj-miasta

gratulacje

sferia

wifi

 

Logowanie

Zwycięzcy konkursu „Skarżysko w obiektywie” wyłonieni

Kilkadziesiąt prac wpłynęło do II edycji konkursu fotograficznego „Skarżysko w obiektywie”, ogłoszonego przez Urząd Miasta. Komisja konkursowa wybrała zwycięskie i wyróżnione prace, a ich autorzy otrzymali nagrody w czasie uroczystego podsumowania konkursu.

 

 

 

 

Konkurs skierowany był do wszystkich pasjonatów fotografii. Jego celem była promocja miasta, jako miejsca atrakcyjnego turystycznie, dlatego też – zgodnie z regulaminem – fotografie powinny odzwierciedlać piękno przyrody, zabytki, ciekawe miejsca i obiekty znajdujące się na Skarżyska. Swoje prace do konkursu zgłosiło 14 fotografów – łącznie wpłynęło kilkadziesiąt fotografii, które oceniała powołana komisja konkursowa.
 
Decyzją komisji:
I miejsce za fotografię „Zegar przed dworcem PKP” zdobył Andrzej Janiszewski
II miejsce za fotografię „Bór – magiczne miejsce” zajął Grzegorz Łapaj
III miejsce za fotografię „Skarżysko wieczorową porą” przyznano Mirosławowi Dzięciołowskiemu
 
Komisja postanowiła także przyznać dwa wyróżnienia. Otrzymali je: Przemysław Moroń za fotografię „Pomost” oraz Krystian Dróżdż za fotografię „Latarnik”.
 
Zwycięzcy otrzymali nagrody finansowe, zaś wyróżnieni autorzy – nagrody rzeczowe. W uroczystym podsumowaniu konkursu uczestniczył Krzysztof Myszka, zastępca prezydenta miasta, który wręczając nagrody, serdecznie pogratulował autorom.

 

„Zegar przed dworcem PKP” | foto Andrzej Janiszewski

 

„Bór – magiczne miejsce” | foto Grzegorz Łapaj

 

„Skarżysko wieczorową porą” | foto Mirosław Dzięciołowski

 

„Pomost”  | foto Przemysław Moroń

 

"Latarnik" | foto Krystian Dróżdż
 

bip
 

um

um

mbti um

 

Materiały Video

Przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu.

Upowszechnienie dostępu do internetu.