Nasze Miasto

„Wspieraj lokalnie” to projekt przygotowany przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych przy współpracy PITax.pl Program PIT.

rozwoj-miasta

gratulacje

sferia

wifi

 

Logowanie

II Majowe Mistrzostwa Skarżyska w Szachach Szybkich (VIDEO)

 1 maja w Miejskim Centrum Kultury odbyły się II Majowe Mistrzostwa Skarżyska-Kamiennej w Szachach Szybkich 2018. Imprezę zorganizowano w związku z majowymi świętami. Organizatorem Turnieju było Miejskie Centrum Kultury w Skarżysku.

 

Rozgrywki, do których przystąpiło 31 zawodników, zostały przeprowadzone systemem szwajcarskim na dystansie 7 rund. Tempo gry: 20 minut na partię na zawodnika. Głównym Sędzią Turnieju był Aleksander Kędzierski, dyrektorem Turnieju, Katarzyna Tambor. Prelekcję na okoliczność obchodów Państwowych Świąt Majowych wygłosił Tomasz Derlacz - wieloletni szachista, sędzia i instruktor szachowy. Zwycięzcy zostali nagrodzeni. I miejsce zajął Igor Kowalski, II Marcin Pomagalski, na III miejscu uplasował się Waldemar Mróz Najlepsza zawodniczką została Varduhi Karapetyan z Radomia, a najlepszym juniorem Dominik Seredyn z Puław. Wszyscy nagrodzeni zawodnicy zostali uhonorowani okolicznościowymi dyplomami.

bip
 

um

um

mbti um

 

Materiały Video

Przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu.

Upowszechnienie dostępu do internetu.