Nasze Miasto

rozwoj-miasta

gratulacje

sferia

wifi

 

Logowanie

Kolejna „Niedziela dla rodziny” w Skarżysku

Najbliższa niedziela, 22 kwietnia to kolejna niedziela z zakazem handlu. Ponownie zachęcamy więc do skorzystania z propozycji na rodzinne spędzanie czasu, przygotowanych przez skarżyskie placówki.
 
Przypomnijmy, że akcja „Niedziele dla rodziny” ruszyła z inicjatywy prezydenta miasta, Konrada Kröniga wraz z początkiem kwietnia. W każdą niehandlową niedzielę mieszkańcy mogą korzystać ze specjalnej oferty. Szczegóły poniżej.
 
BEZPŁATNE ZWIEDZANIE MUZEUM ORŁA BIAŁEGO
Zachęcamy do odbierania z Muzeum Orła Białego (od poniedziałku do piątku) bezpłatnych wejściówek, które można wykorzystywać przy wejściu do muzeum w niedzielę niehandlową. Do rozdania przed każdą z niedziel wolnych od handlu jest pakiet 20 bezpłatnych biletów.
 
OD MAJA – ŚNIADANIA NA TRAWIE
W sezonie wiosennym i letnim (od początku maja do końca września) Muzeum Orła Białego będzie zapraszało na wspólne, rodzinne śniadania na trawie, które będą się odbywały w parku przy muzeum od godz. 10.00 do 12.00. Dla chętnych udostępnione będzie miejsce ogniskowe i grill.
 
NIEDZIELE NA SPORTOWO
W niedziele wolne od handlu Miejskie Centrum Sportu i Rekreacji oferuje bilet rodzinny na basen (1 rodzic + 1 dziecko) w cenie 7 zł/godz. (w godz. 8.00-14.00). Można także wynajmować halę sportową w promocyjnej cenie (1/3 hali na 60 min. w godz. 8.00-14.00 - 25 zł). W okresie zimowym w niehandlowe niedziele obowiązywać będzie rodzinny bilet na lodowisko w cenie 7 zł (w godz. 10.00-14.00).
 
BEZPŁATNE SEANSE
Miejskie Centrum Kultury w wolne od handlu niedziele zaprasza na bezpłatne „rodzinne spotkania filmowe”. W sali nr 40 o godz. 16.00 wyświetlane będą bajki i filmy familijne.
 
NIEDZIELE Z KSIĄŻKĄ
Propozycje przygotowała również Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna – w każdą wolną od handlu niedzielę w godzinach 14.00 - 18.00 czynna będzie Filia Nr 3 Biblioteki Publicznej, mieszcząca się w MCK.

bip
 

um

um

mbti um

 

Materiały Video

Przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu.

Upowszechnienie dostępu do internetu.