Nasze Miasto

„Wspieraj lokalnie” to projekt przygotowany przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych przy współpracy PITax.pl Program PIT.

rozwoj-miasta

gratulacje

sferia

wifi

 

Logowanie

Spotkanie z autorką sagi „Stacja Jagodno”

Karolina Wilczyńska – autorka literatury obyczajowej, między innymi sagi „Stacja Jagodno”, będzie gościem Powiatowej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Skarżysku-Kamiennej. Serdecznie zachęcamy do udziału w spotkaniu autorskim, które odbędzie się 10 maja.
 
Spotkanie odbędzie się w filii Biblioteki Publicznej przy ulicy Towarowej w czwartek, 10 maja o godzinie 12.00. Wstęp jest bezpłatny.
 
Karolina Wilczyńska to autorka m.in. bestsellerowej sagi „Stacja Jagodno”, serii powieści „Rok na Kwiatowej”, czy serii „z Nataszą”.
 
Autorka sama o sobie: „Piszę o tym, co moim zdaniem ma największe znaczenie w życiu – o uczuciach – nie bojąc się nawet tych najskrytszych i najtrudniejszych. Bo najważniejszy jest dla mnie człowiek i jego emocje. Prawie najważniejszy. Zaraz po miłości.
Jestem trenerką, terapeutką i wykładowcą uniwersyteckim. Posiadam dar nieograniczonego rozciągania czasu i dzięki temu w wolnych chwilach haftuję, ozdabiam przedmioty techniką decoupage’u i tworzę biżuterię, rozmyślając przy tym o rzeczach ważnych i błahych.
Z tych rozmyślań powstają historie, które potem opisuję”.
(źródło: www.karolinawilczynska.eu)
 
Serdecznie zachęcamy do udziału w spotkaniu.

bip
 

um

um

mbti um

 

Materiały Video

Przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu.

Upowszechnienie dostępu do internetu.