Nasze Miasto

„Wspieraj lokalnie” to projekt przygotowany przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych przy współpracy PITax.pl Program PIT.

rozwoj-miasta

gratulacje

sferia

wifi

 

Logowanie

Zapraszamy na bezpłatne szkolenie

W sobotę, 21 kwietnia w Miejskim Centrum Kultury odbędzie się pokaz, przeprowadzony przez ratownika z Projekt AED, dotyczący zasad udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej i wykorzystywania defibrylatora AED do resuscytacji krążeniowo-oddechowej. Spotkanie adresowane jest do wszystkich zainteresowanych mieszkańców miasta. Wstęp jest bezpłatny. Serdecznie zapraszamy.
 

 

 
Osoby zainteresowane udziałem w pokazie, proszone są o wcześniejsze zgłoszenie pod numerem telefonu 21 25 20 108 lub mailowo Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (prosimy o zgłaszanie się do 20 kwietnia, do godziny 12.00).
 
Pokaz odbędzie się 21 kwietnia o godzinie 10.30 w patio Miejskiego Centrum Kultury. W czasie pokazu doświadczony ratownik i instruktor poruszy zagadnienia związane z prawnym aspektem udzielania pomocy przedmedycznej, zasadami udzielania pomocy w konkretnych sytuacjach oraz postępowaniem z użyciem defibrylatora AED.

bip
 

um

um

mbti um

 

Materiały Video

Przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu.

Upowszechnienie dostępu do internetu.