Nasze Miasto

rozwoj-miasta

gratulacje

sferia

wifi

 

Logowanie

Eliminacje strefowe Szaradziarskich Mistrzostw Polski w MCK (VIDEO)

W sobotę w Miejskim Centrum Kultury odbyły się eliminacje strefowe XVII Szaradziarskich Mistrzostw Polski 2018. Więcej na ten temat w materiale filmowym.

W pierwszym etapie XVII Szaradziarskich Mistrzostw Polski, których organizatorem jest Redakcja „ROZRYWKA”, wzięło udział 433 szaradzistów. Uczestnicy eliminacji korespondencyjnych rozwiązywali specjalny 22-zadaniowy zestaw, zamieszczony w tegorocznym pierwszym numerze „Rozrywki”.

Eliminacje strefowe rozpoczęły się w sobotę 7 kwietnia  w szesnastu miastach: Białymstoku, Bochni, Bydgoszczy, Gdańsku, Koszalinie, Krakowie, Lublinie, Łodzi, Poznaniu, Przemyślu, Sosnowcu, Szczecinie, Toruniu, Warszawie, Żarach i właśnie w Skarżysku.

Najlepsi w kwietniowych eliminacjach strefowych oraz laureaci poprzednich mistrzostw w 2016 roku, rywalizować będą o tytuł szaradziarskiego mistrza Polski w finale, który odbędzie się 9 czerwca w Warszawie.

Największą ilość punktów w eliminacjach w Skarżysku uzyskał Waldemar Brola z Końskich.

Pieczę nad przebiegiem eliminacji sprawował Klub Szaradzistów „Anagram”, działający w Miejskim Centrum Kultury w Skarżysku. 

bip
 

um

um

mbti um

 

Materiały Video

Przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu.

Upowszechnienie dostępu do internetu.