Nasze Miasto

rozwoj-miasta

gratulacje

sferia

wifi

 

Logowanie

Oddajemy głosy na „Skarżyską Strefę Wypoczynku”

Nasze miasto walczy o mikrogrant w projekcie LECHSTARTERA na stworzenie „Skarżyskiej Strefy Wypoczynku” na Placu Staffa za Miejskim Centrum Kultury. Głosowanie twa – wszystko w rękach mieszkańców! Głosy można oddawać do 17 maja.
 

 

 

Miejskie Centrum Kultury chce, by na Placu Staffa pojawiły się dodatkowe urządzenia do aktywnego spędzania czasu (między innymi szachownice, plansze do chińczyka, ławy z siedzeniami, stół do piłkarzyków i leżaki miejskie).
Mikrogranty (50.000 zł) otzryma 7 projektów, z największa liczbą głosów. Zachęcamy do codziennego głosowania na „Skarżyską Strefę Wypoczynku”.
 
Głosować można codziennie na stronach:
• www.lechstarter.pl
• w aplikacji
• na Facebooku Lecha: https://www.facebook.com/Lech/
 
Każdego dnia można oddać tylko jeden głos z jednego konta założonego na stronie Lechstarter.
 
Głosowanie trwa do 17 maja.

 

bip
 

um

um

mbti um

 

Materiały Video

Przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu.

Upowszechnienie dostępu do internetu.