Nasze Miasto

„Wspieraj lokalnie” to projekt przygotowany przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych przy współpracy PITax.pl Program PIT.

rozwoj-miasta

gratulacje

sferia

wifi

 

Logowanie

Zapraszamy do udziału w konkursie "Skarżysko w obiektywie"

Przypominamy, że 23 kwietnia mija termin zgłaszania fotografii do konkursu „Skarżysko w obiektywie”. Do udziały zapraszamy wszystkich pasjonatów fotografii - jeden autor może nadesłać maksymalnie pięć zdjęć. Dla zwycięzców przewidziane są nagrody finansowe w wysokości 750 zł za I miejsce, 500 zł za II miejsce i 250 zł za III miejsce.
 
Udział w konkursie fotograficznym „Skarżysko w obiektywie” może wziąć udział każda chętna osoba, bez względu na wiek. Fotografie powinny odzwierciedlać piękno przyrody, ukazywać zabytki, ciekawe miejsca i obiekty znajdujące się na terenie naszego miasta. Ważne, by zdjęcia były wykonane nie wcześniej niż rok przed ogłoszeniem konkursu.
 
Na zgłoszenia czekamy do 23 kwietnia (zdjęcia – w formacie A4 oraz na płycie CD lub DVD - wraz z wypełnionym formularzem należy przesyłać pocztową lub składać osobiście w Biurze Obsługi Interesanta w Urzędzie Miasta Skarżyska-Kamiennej z dopiskiem na kopercie: Konkurs fotograficzny „Skarżysko w obiektywie”).
Zachęcamy do udziału! Szczegóły znajdują się w regulaminie konkursu.

 

Do pobrania:
Regulamin konkursu
Karta zgłoszeniowa

bip
 

um

um

mbti um

 

Materiały Video

Przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu.

Upowszechnienie dostępu do internetu.