Nasze Miasto

rozwoj-miasta

gratulacje

sferia

wifi

 

Logowanie

Nowa usługa skarżyskich wodociągów - Polecenie zapłaty

Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji wprowadziło nową usługę Polecenie Zapłaty, które jest wygodną formą płatności ułatwiającą regulowanie należności za faktury za zaopatrzenie w wodę i odprowadzanie ścieków bez konieczności dokonywania przez klientów przelewu w banku czy na poczcie. Dzięki tej usłudze mogą Państwo opłacić terminowo i bezpiecznie swoje rachunki ponieważ polega ona na automatycznym przelewie środków z Państwa rachunku na rachunek Wodociągów.

Rozliczanie w formie Polecenia Zapłaty można rozpocząć po uzyskaniu pisemnego upoważnienie od danego odbiorcy. W tym celu należy wypełnić formularz „Zgoda na obciążanie rachunku” – wszelkich formalności można dopełnić w naszym Biurze Obsługi Klienta. Informacje o usłudze Polecenia Zapłaty znajdują się również  na wodociągowej stronie internetowej w zakładce Dla klienta (http://www.mpwik-skarzysko.eu/dla-klienta/polecenie-zaplaty/).

- Po uruchomieniu usługi zapłata nastąpi dokładnie w dniu płatności danej faktury dzięki czemu unikną Państwo opóźnień w dokonywaniu opłat – mówi prezes skarżyskich wodociągów Łukasz Żuchowski, zachęcając do korzystania z nowej usługi.

bip
 

um

um

mbti um

 

Materiały Video

Przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu.

Upowszechnienie dostępu do internetu.