Nasze Miasto

„Wspieraj lokalnie” to projekt przygotowany przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych przy współpracy PITax.pl Program PIT.

rozwoj-miasta

gratulacje

sferia

wifi

 

Logowanie

"Mam na imię kobieta" - wystawa Anety Załęckiej (VIDEO)

W niedzielę, w Miejskim Centrum Kultury w Skarżysku odbył się wernisaż wystawy zatytułowanej “Mam na imię Kobieta” – Aneta Załęcka w obiektywie Jerzego Polańskiego. Tematem wystawy jest fotografia, malarstwo i pasja skarżyszczanki Anety Załęckiej. Wystawę można oglądać do 25 marca. Na otwarciu obecny był prezydent Skarżyska Konrad Kronig.

 

Aneta Załęcka jest fryzjerką, ale jej pasje to malarstwo W wolnych chwilach oddaje się swoim pasjom – fotografii i malarstwu.
Zdjęcia wykonał Jerzy Polański z Warszawy, który na co dzień fotografuje znane osobistości ze świata show-biznesu. Obrazy wykonała natomiast sama Aneta Załęcka.
„Po raz kolejny zastanawiam się nad tym, jak kruche potrafi być życie i co jest w nim najważniejsze. Im bardziej wsłuchamy się w siebie, tym bardziej rozbudzi się totalna fascynacja pomysłami, pasjami. Pasją radowania się życiem, moim ukochanym zawodem, fotografią, malarstwem, dźwiękami muzyki i wciąż nieustającą miłością do ludzi.

Fotografia jest poszukiwaniem informacji, inspiracji, argumentów, pomysłów. Wszystko zaczyna się w naszej wyobraźni. Napędzana marzeniami, realizując je i pokazując, co w mojej duszy gra, czuję się, jakbym dawała ludziom cząstki własnej biografii. Fotografia jest jak kartka z pamiętnika. Dobre zdjęcia są ważne, ale dobre zdjęcia w miłej atmosferze, wykonane przez fotografa, z którym lubimy współpracować, są jeszcze lepsze - mówi Aneta Załęcka.

Po wernisażu odbył się koncert z udziałem Darka Bernatka, Mikołaja Janowskiego, Nicole Bless, Marysi Moliszewskiej oraz Jolanty i Grzegorza Kwiatkowskich. Wszyscy uczestnicy niedzielnego wernisażu chwalili twórczość i przebieg imprezy.

bip
 

um

um

mbti um

 

Materiały Video

Przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu.

Upowszechnienie dostępu do internetu.