Nasze Miasto

„Wspieraj lokalnie” to projekt przygotowany przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych przy współpracy PITax.pl Program PIT.

rozwoj-miasta

gratulacje

sferia

wifi

 

Logowanie

Świętowali Złote Gody

23 lutego w Miejskim Centrum Kultury odbyła się uroczystość Złotych Godów, w trakcie której 9 par otrzymało medale, przyznane przez Prezydenta RP, za długoletnie pożycie małżeńskie.

 

 

 

 

 

W trakcie uroczystości medale odebrali:
Państwo Halina i Tadeusz Mirek
Państwo Zofia i Otton Maj
Państwo Krystyna i Jerzy Kozieja
Państwo Wiesława i Andrzej Kępa
Państwo Bożenna i Jan Knapczyk
Państwo Wanda i Waldemar Franczyk
Państwo Małgorzata i Marian Wolscy
Państwo Alicja i Andrzej Spółczyńscy
Państwo Wiesława i Edward Cieloch
 
Życzenia i gratulacje parom świętującym 50-lecie małżeństwa składał prezydent Skarżyska-Kamiennej, Konrad Krönig.
 
- Serdecznie Państwu gratuluję wspaniałego jubileuszu. 50 wspólnie przeżytych lat to powód do ogromnej dumy – zwrócił się do jubilatów prezydent miasta. - Macie Państwo ogromny bagaż wspólnych przeżyć i doświadczeń. Trwacie przy sobie we wzajemnym szacunku, zrozumieniu, wspieracie się i motywujecie. Jesteśmy świadomi, że minione 50 lat przepełniały nie tylko chwile radosne, ale zdarzały się także trudności, nieporozumienia i problemy. Jednak jesteście Państwo najlepszym przykładem, że każdą przeciwność losu można przezwyciężyć idąc „ramię w ramię” i wzajemnie się wspierając. Jesteście dla siebie nawzajem ostoją, a dla nas – młodszego pokolenia – wzorem, jak budować trwały, odpowiedzialny i szczęśliwy związek – podkreślał prezydent.
 
Miłym upominkiem dla jubilatów był także krótki występ przedszkolaków z prywatnego przedszkola działającego na terenie miasta. Uroczystość zakończyła się wspólną, pamiątkową fotografią i spotkaniem przy symbolicznej lampce szampana. Razem z jubilatami świętowali również ich najbliżsi.

bip
 

um

um

mbti um

 

Materiały Video

Przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu.

Upowszechnienie dostępu do internetu.