Nasze Miasto

„Wspieraj lokalnie” to projekt przygotowany przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych przy współpracy PITax.pl Program PIT.

rozwoj-miasta

gratulacje

sferia

wifi

 

Logowanie

Ferie na sportowo

Trwają ferie zimowe. Miejskie Centrum Sportu i Rekreacji w Skarżysku-Kamiennej przygotowało szereg atrakcji, z których chętnie korzystają dzieci i młodzież.

 

 

 

 

 

 

W okresie ferii zimowych chętni mogą skorzystać z zajęć pod hasłem „Ferie z Siatkówką”. Są to zajęcia z piłki siatkowej dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych. Treningi prowadzą trenerzy i instruktorzy Skarżyskiego Towarzystwa Sportowego. Z tej formy spędzania wolnego czasu korzysta ponad 50 osób. Zadanie współfinansowane jest z dotacji Urzędu Miasta Skarżysko-Kamienna.
 
Na lodowisku miejskim odbywa się „Feryjna Nauka Jazdy”. Zajęcia odbywają się w dwóch grupach: początkującej i średniozaawansowanej. W pierwszym tygodniu ferii (12-16 lutego) od poniedziałku do piątku ćwiczyła grupa początkująca. W drugim tygodniu prowadzone są zajęcia dla grupy średniozaawansowanej. Zajęcia prowadza wykwalifikowani instruktorzy: Agnieszka Czerwonka i Dariusz Ocias. Z tej formy spędzania wolnego czasu korzysta blisko 50 dzieci.
 
„Feryjna Nauka Pływania” - to kolejna oferta przygotowania dla dzieci. Zajęcia odbywają się codziennie (poniedziałek – piątek) na Krytej Pływalni. Tu również został wprowadzony podział na grupy: początkującą i średniozaawansowaną. Naukę prowadzi Sylwester Wróbel ze Szkółki Pływackiej DELFIN. Na zajęcia uczęszcza około 25 osób.
 
Ponadto, w okresie ferii na obiektach Miejskiego Centrum Sport i Rekreacji, dla grup zorganizowanych obowiązują promocje na hali sportowej, lodowisku i krytej pływalni.
 
Źródło: MCSiR w Skarżysku-Kamiennej

bip
 

um

um

mbti um

 

Materiały Video

Przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu.

Upowszechnienie dostępu do internetu.