Nasze Miasto

„Wspieraj lokalnie” to projekt przygotowany przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych przy współpracy PITax.pl Program PIT.

rozwoj-miasta

gratulacje

sferia

wifi

 

Logowanie

Ferie zimowe w Miejskim Centrum Kultury

Rozpoczęły się ferie zimowe. Zajęcia dla dzieci wypoczywających na terenie miasta organizowane są codziennie w Miejskim Centrum Kultury. Dzieci mogą brać udział w różnego rodzaju zajęciach. Uczestniczą w zajęciach plastycznych, warsztatach tworzenia z tzw. sznurku sizalowego „Prostota i wyobraźnia”, artystyczny recykling – to kolejna propozycja dla najmłodszych. Szachu, ZUMBA i wiele innych atrakcji. Pierwsze zajęcia już za nami.

Przed dziećmi również wycieczki, m.in. do „Centrum Nauki Leonardo Da Vinci” w Podzamczu Chęcińskim (tutaj obowiązywały wcześniejsze zapisy). Swoją ofertę dla dzieci przygotowało również Kino Centrum. Feryjne seanse filmowe odbywają się od 10 do 25 lutego od godziny 10.00, bilety na poranne seanse w specjalnej cenie 12 zł, więcej informacji na stronie www.kino.mck.skarzysko.pl.

W nowej galerii Miejskiego Centrum Kultury można skorzystać z kącika gier - konsola Xbox, zagrać w tenisa stołowego, PingPonga. Tradycyjnie również odbywać się będzie popularne czytanie bajek w ramach akcji „Nie ma spania bez czytania”. Szczegóły feryjnej oferty MCK dostępne są na stronie internetowej jednostki www.mck.skarzysko.pl.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą i w miarę możliwości z jej korzystania.

bip
 

um

um

mbti um

 

Materiały Video

Przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu.

Upowszechnienie dostępu do internetu.