Nasze Miasto

„Wspieraj lokalnie” to projekt przygotowany przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych przy współpracy PITax.pl Program PIT.

rozwoj-miasta

gratulacje

sferia

wifi

 

Logowanie

Wystawa zdjęć członków klubu fotograficznego ZOOM (VIDEO)

W piątek w Miejskim Centrum Kultury odbyło się uroczyste otwarcie wystawy zatytułowanej „Między ziemią, a niebem”. Na wernisażu zaprezentowano blisko 50 fotografii wykonanych przez członków Klubu Fotograficznego „ZOOM” działającego przy Miejskim Centrum Kultury. Dyrektor tej jednostki, Katarzyna Michnowska-Małek przekazała na ręce Krystiana Dróżdża drobny upominek, a obecny na otwarciu prezydent miasta Konrad Kronig podkreślił, że bardzo cieszy go fakt, iż klub fotograficzny został reaktywowany w tej kadencji samorządowej.

 

Autorami zdjęć są: Konrad Kopycki, Andrzej Janiszewski, Cezary Szymkiewicz, Grzegorz Łapaj, Krystian Dróżdż, Jarek Sokołowski, Mikołaj Kwaśniak, Jacek Sokołowski, Bogusław Jelonek, Monika Szymkiewicz, Mirosław Madej, Krzysztof Białek i Bożena Brzezińska. Fotografie wykonane zostały w różnych miejscach na świecie m.in w Stanach Zjednoczonych, Hiszpanii i Polsce.  

Ci, którzy nie mieli okazji uczestniczyć w otwarciu wernisażu mogą zobaczyć wystawę w galerii MCK do końca lutego. Otwarcie wystawy zapoczątkowało 3 dniowe spotkania, na które złożyły się m.in. spotkanie autorskie z  fotografem Tomaszem Grzybem zatytułowane „Światło w przestrzeni cienia” i z wybitnym artystą fotografikiem, Januszem Buczkowskim, współtwórcą Kieleckiej Szkoły Krajobrazu. W trakcie spotkania można było zakupić zdjęcia artysty.

 

bip
 

um

um

mbti um

 

Materiały Video

Przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu.

Upowszechnienie dostępu do internetu.