Nasze Miasto

„Wspieraj lokalnie” to projekt przygotowany przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych przy współpracy PITax.pl Program PIT.

rozwoj-miasta

gratulacje

sferia

wifi

 

Logowanie

Pierwsze z trzech spotkań w sprawie pracy

1 lutego w patio Miejskiego Centrum Kultury odbyło się spotkanie firm Gala Collezione oraz Sweet Sit z mieszkańcami Skarżyska–Kamiennej. Dotyczyło ono możliwości podjęcia pracy na stanowiskach: montażysta mebli tapicerowanych, pakowacz, klejarz, stolarz montażowy, stolarz maszynowy, szwaczka, tapicer i pomocnik tapicera.

 

 

 

 

Przedstawiciele obu firm odpowiedzieli o specyfikacji pracy na w/w stanowiskach podkreślając, iż do każdego ze stanowisk istnieje możliwość przyuczenia niezależnie od wieku i doświadczenia zawodowego.
 
- Zależy nam na tym, by nasi pracownicy wiązali się z nami na długie lata i dobrze czuli się w swoim miejscu pracy. Jesteśmy otwarci zarówno na osoby z doświadczeniem w zawodzie, jak też na „świeżych” absolwentów szkół, chcących zdobyć praktyczne doświadczenie i osoby zamierzające nauczyć się całkiem nowego fachu – podkreślali przedstawiciele firm.
 
Osoby, które podejmą zatrudnienie, mogą liczyć m.in. na umowę o pracę, wsparcie i instruktaż prowadzony przez doświadczonych instruktorów czy dodatkowe benfity, takie jak np. opieka medyczna.
Osoby zainteresowane miały możliwość wypełnienia formularza aplikacyjnego oraz zadawania pytań dot. warunków pracy.
Było to pierwsze z serii trzech spotkań. Kolejne zaplanowane jest na 21.02. o godz. 16.00 w MCK.
Zapraszamy wszystkich chętnych.
 
Źródło: COI w Skarżysku-Kamiennej

bip
 

um

um

mbti um

 

Materiały Video

Przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu.

Upowszechnienie dostępu do internetu.