Nasze Miasto

rozwoj-miasta

gratulacje

sferia

wifi

 

Logowanie

"Skarżyskie Dni Fotografii" w MCK. Zapraszamy (VIDEO)

Pierwszy weekend lutego (2-4) upłynie w Skarżysku pod hasłem „Fotografia”, a to za sprawą działającego od kilku lat Klubu fotograficznego „ZOOM”, który zaprasza na SKARŻYSKIE DNI FOTOGRAFII.

 

Impreza zaplanowana jest na trzy dni i wszystkie spotkania odbędą się w Miejskim Centrum Kultury. Organizatorzy zaplanowali trzy spotkania, które z pewnością będą gratką, dla wszystkich osób interesujących się fotografią.
W piątek o 18.00 w Galerii MCK odbędzie się wernisaż wystawy fotografii członków Klubu „ZOOM” poświęcony tematowi „Między ziemią na niebem”.
Kolejny dzień to spotkanie autorskie z wybitnym fotografem Tomaszem Grzybem, który przedstawi swoje prace i wprowadzi przybyłych w świat swojej fotografii zamkniętej w temacie „Światło w przestrzeni cienia”
Na podsumowanie Skarżyskich Dni Fotografii organizatorzy zapraszają na spotkanie autorskie z wybitną postacią artysta fotografikiem, Januszem Buczkowskim współtwórca Kieleckiej Szkoły Krajobrazu. W trakcie spotkania będzie można nabyć albumy oraz zdjęcia mistrza. Pieniądze zebrane ze sprzedaży prac będą przeznaczone na leczenie artysty.
Serdecznie zapraszamy.

bip
 

um

um

mbti um

 

Materiały Video

Przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu.

Upowszechnienie dostępu do internetu.