Nasze Miasto

„Wspieraj lokalnie” to projekt przygotowany przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych przy współpracy PITax.pl Program PIT.

rozwoj-miasta

gratulacje

sferia

wifi

 

Logowanie

Koncert Alicji Majewskiej w MCK. Zapraszamy.

Zapraszamy na Koncertowy Wieczór Alicji Majewskiej i Włodzimierza Korcza. 20 kwietnia 2018 roku godz. 18:00 w sali widowiskowej Miejskiego Centrum Kultury w Skarżysku wystąpi jedna z najpopularniejszych piosenkarek polskiej muzyki rozrywkowej. Bilety można nabyć w cenie 70 lub 80 złotych. Więcej informacji pod numerem telefonu 41 25 32 711 lub 502 702 770.

 

Alicja Majewska, to jeden z najpiękniejszych głosów polskiej piosenki. Z prostych piosenek artystka wydobywa wielkie emocje, które natychmiast stają się udziałem publiczności.Kwietniowy koncert w MCK ,to niezwykła okazja przeżycia emocji jakich dostarczają publiczności tylko nieliczni, a utwory takie jak: "Jeszcze się tam żagiel bieli","Odkryjemy miłość nieznaną", "Być kobieta", To nie sztuka wybudować nowy dom" to jedne z wielu najbardziej znanych utworów artystki. Tajemnica sukcesu piosenkarki, to niesamowita interpretacja piosenek.W jej repertuarze obecne są piosenki znakomitych autorów - głównie Wojciecha Młynarskiego. Stałym współpracownikiem artystki jest kompozytor i pianista Włodzimierz Korcz.

 

bip
 

um

um

mbti um

 

Materiały Video

Przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu.

Upowszechnienie dostępu do internetu.