Nasze Miasto

rozwoj-miasta

gratulacje

sferia

wifi

 

Logowanie

Konkurs na logo obchodów 100-lecia odzyskania niepodległości

Prezydent Skarżyska-Kamienne ogłosił konkurs na zaprojektowanie znaku, który sygnować będzie cykl obchodów, wpisanych do wspólnego kalendarza przedsięwzięć upamiętniających 100. rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości i odbywających się w Skarżysku. Konkurs potrwa do 1 lutego. Dla zwycięzcy konkursu przewidziano nagrodę finansową.
 
Udział w konkursie może wziąć każda chętna osoba. Warunkiem jest przygotowanie pracy graficznej przedstawiającej proponowane logo obchodów upamiętniających 100-lecie odzyskania przez Polskę niepodległości. Projekt powinien nawiązywać do rocznicy oraz zawierać: symbol narodowy oraz herb miasta Skarżyska-Kamiennej.
 
Zwycięska praca graficzna posłuży jako oficjalny znak obchodów wpisanych do miejskiego kalendarza przedsięwzięć upamiętniających 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości i posłuży jako wzór do wykonania wpinek, które rozdawane będą uczestnikom uroczystości.
 
Prace konkursowe będą przyjmowane do 1 lutego. Oceni je powołana przez prezydenta miasta komisja konkursowa. Zwycięzca otrzyma nagrodę finansową w wysokości 500 zł.
 
Zachęcamy do udziału. Szczegóły znajdują się w załączonym regulaminie.
 
DO POBRANIA:
Regulamin konkursu
Karta zgłoszeniowa

bip
 

um

um

mbti um

 

Materiały Video

Przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu.

Upowszechnienie dostępu do internetu.