Nasze Miasto

rozwoj-miasta

gratulacje

sferia

wifi

 

Logowanie

Trwają zapisy do Biegu Konstytucji

3 maja 2018 roku w Skarżysku po raz drugi odbędzie się II Bieg Konstytucji. Zapraszamy do udziału. Zapisy prowadzone są na stronie www.datasport.pl.

 

 

 

 

 

 

 

I Bieg Konstytucji, który odbywał się w Skarżysku 3 maja 2017 roku, przeszedł do historii jako udana i bardzo dobrze zorganizowana impreza. Chociaż tego dnia podobne wydarzenia sportowe odbywały się w kilku polskich miastach, bieg skarżyski – organizowany po raz pierwszy – cieszył się dużym zainteresowaniem. Na linii startu stanęło ponad 160 zawodników z całego kraju, w tym wielu utytułowanych biegaczy. Gościem honorowym był polski maratończyk, Jerzy Skarżyński (relację z wydarzenia można obejrzeć TUTAJ).
 
W 2018 roku Bieg Konstytucji odbędzie się ponownie, a chętni zawodnicy mogą rejestrować udział na stronie datasport.pl. Do końca marca obowiązuje opłata w wysokości 40 zł, po tym terminie (do 25 kwietnia) opłata będzie wynosiła 50 zł. Zawodnicy będą mogli rejestrować się także w Biurze Zawodów (2 – 3 maja). Wówczas opłata będzie wynosiła 80 zł.
 
Bieg, organizowany dla uczczenia rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja, rozpocznie się o godzinie 15.00, a jego trasa będzie prowadziła ulicami Skarżyska. Jest to trasa z atestem i dwoma jednokilometrowymi podbiegami. Zawodnicy pokonają dwie pętle po 7,5 km. Limit czasu na pokonanie dystansu to dwie godziny. Dla najlepszych przewidziano nagrody finansowe.
 
Głównym organizatorem biegu jest Miejskie Centrum Sportu i Rekreacji w Skarżysku.
 
 
DO POBRANIA:
Regulamin II Biegu Konstytucji

bip
 

um

um

mbti um

 

Materiały Video

Przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu.

Upowszechnienie dostępu do internetu.