Nasze Miasto

rozwoj-miasta

gratulacje

sferia

wifi

 

Logowanie

Sezon świąteczny w mieście zainaugurowany

W miniony piątek (15 grudnia) odbyło się tradycyjne, świąteczne spotkanie przy miejskiej choince znajdującej się na placu przed dworcem PKP. Prezydent Skarżyska oficjalnie zainaugurował sezon świąteczny symbolicznym zapaleniem światełek na choince. Uczestnicy spotkania mogli liczyć na kilka niespodzianek i atrakcji.

 

 

 

Zdrowych, rodzinnych i wesołych Świąt Bożego Narodzenia mieszkańcom miasta w czasie piątkowego spotkania życzyli: Konrad Krönig, prezydent Skarżyska i jego zastępca, Krzysztof Myszka. Po złożeniu życzeń prezydent symbolicznie zapalił światełka na miejskiej choince, a przed uczestnikami spotkania wystąpili kolędnicy z Miejskiego Centrum Kultury.
 
Na świątecznym spotkaniu spotkaniu nie zabrakło Mikołaja, który wspólnie z prezydentem rozdawał najmłodszym drobne upominki, a także pozował do zdjęć. Te można było wykonywać przy świątecznych dekoracjach – saniach z reniferami i specjalnej ramce. Dzieci mogły wziąć udział w świątecznych konkursach z upominkami. Przygotowany był także ciepły poczęstunek.
 
Organizatorem spotkania był Urząd Miasta przy wsparciu Miejskiego Centrum Kultury.

bip
 

um

um

mbti um

 

Materiały Video

Przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu.

Upowszechnienie dostępu do internetu.