Nasze Miasto

rozwoj-miasta

gratulacje

sferia

wifi

 

Logowanie

Mikołajki z PGE Dystrybucja i Miejskim Centrum Kultury (VIDEO)

„W pracowni świętego Mikołaja, czyli Mikołajki z PGE Dystrybucja” - taka właśnie impreza została zorganizowana w Miejskim Centrum Kultury dla dzieci. Wydarzenie przygotował skarżyski oddział PGE, a współorganizatorem było Miejskie Centrum Kultury. Dzieci uczestniczyły w miłej przedświątecznej zabawie.

 

Na tej świątecznej imprezie zgromadziło się 450 dzieci ze skarżyskich przedszkoli oraz szkół podstawowych. Cel był jeden - spotkanie z Mikołajem. Mali widzowie obejrzeli spektakl „W pracowni świętego Mikołaja” i odkryli sekret, że stary magiczny kredens po dwunastu uderzeniach zegara ożywa i zmienia się w miejsce, w którym produkuje się najwspanialsze prezenty dla dzieci.

Wszystkie dzieci przywitały dyrektor MCK, Katarzyna Michnowska-Małek. Oprócz przedstawienia teatralnego były Śnieżynki, Skrzaty i Bałwanek, a w animacjach z balonikami wyczarowane zostały najróżniejsze atrakcje. Jednak największy zachwyt i zainteresowanie wzbudziła Królowa Śniegu, która przechadzała się na szczudłach, witając się z przybyłymi gośćmi. A Mikołaj? Oczywiście nie zawiódł i w swojej pracowni na czas zdążył wyprodukować słodkie prezenty dla wszystkich dzieci.

Impreza bez wątpienia się udała. Wszystkie dzieci wychodziły zadowolone i zapewne z utęsknieniem czekają już na zbliżające się święta Bożego Narodzenia.

bip
 

um

um

mbti um

 

Materiały Video

Przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu.

Upowszechnienie dostępu do internetu.