Nasze Miasto

„Wspieraj lokalnie” to projekt przygotowany przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych przy współpracy PITax.pl Program PIT.

rozwoj-miasta

gratulacje

sferia

wifi

 

Logowanie

Przygotowania do 100-lecia Niepodległości – zapraszamy na spotkanie organizacyjne

Prezydent miasta Skarżyska-Kamiennej i Muzeum im. Orła Białego zapraszają do wspólnego tworzenia kalendarza przedsięwzięć upamiętniających 100. rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. W najbliższy czwartek w MCK odbędzie się spotkanie Komitetu Obchodów. Zapraszamy do udziału oraz do zgłaszania swoich propozycji.
 
W 2018 roku obchodzić będziemy 100. rocznicę odzyskania niepodległości. Wiele osób, instytucji i organizacji planuje uczcić tę niezwykle ważną rocznicę, organizując akademie, uroczystości, spotkania kulturalne, sportowe, sympozja, czy konkursy. Prezydent Skarżyska-Kamiennej oraz Muzeum Orła Białego zapraszają do zgłaszania propozycji uczczenia rocznicy, by stworzyć jeden wspólny kalendarz przedsięwzięć.
 
- Zapraszamy do przesyłania na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Państwa planów, propozycji imprez wraz z krótkim opisem i planowanym terminem. Wspólny kalendarz pozwoli nam wszystkim na pełne uczestnictwo w obchodach i na nie powielanie tych samych inicjatyw, a także na zaplanowanie wydarzeń w ten sposób, by nie odbywały się w tym samym czasie – zachęcają inicjatorzy, czyli prezydent Skarżyska oraz Muzeum Orła Białego.
 
Osoby zainteresowane zapraszamy również na pierwsze spotkanie Komitetu Obchodów 100-lecia Niepodległości, które odbędzie się 14 grudnia o godzinie 16.30 w patio Miejskiego Centrum Kultury. Podczas spotkania przedstawione zostaną zebrane propozycje.

bip
 

um

um

mbti um

 

Materiały Video

Przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu.

Upowszechnienie dostępu do internetu.